Çok Okunanlar
Siyaset
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, HDP’nin tutuklu cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş’ın da telekonferans yöntemiyle halka seslendiği Hatay mitinginde, asker ve polise devletin talimatlarına uymamaları gerektiğini söyleyerek tehdit etti, 'sizden de
AK Parti mitinginde Milli Şuur mesajı veren eski Başbakan Tansu Çiller: Bugün içeride öyle ittifaklar var ki ipleri dışarıda olan ve bu ipe tutunmaya çalışan ittifaklar bunlar.
Terörü bitirmek için seçmenlerden 4 yıl isteyen CHP Lideri, Kandil'de teröristlerin olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olmadıklarını söyledi.
Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Ahmet Zenbilci’nin bu seferki durağı Karaisalı oldu.
Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, iktidar olmaları halinde hastanelerin isimlerini "Şifahane" olarak değiştireceklerini söyledi.
Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Karamollaoğlu, Adana’da vatandaşlarla bir araya geldi.
Dikkat çeken gelişme: Muharrem İnce Erdoğan'ı geçti
Muharrem İnce'nin 'Amerikalılar beni aradı' sözünü aratmayan bir çıkış da Meral Akşener'den geldi. Akşener, 'S-400'lerle ilgili bana bir duyum geldi, sarayı korumak için almışlar' dedi.
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, cezaevinde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş'ın yargılandığı suçlara rağmen suçsuz olduğunu savundu.
“Ülkenin geleceğinden değil geçmişinden, yapacaklarından değil yıkacaklarından...
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Sezai Temelli'nin katılımıyla Batman'da düzenlenen mitingde terör örgütü PKK'ya ait bez parçası açıldı.
Madımak'ta insanların pencereleri açmadığı için öldüğünü savunan SP Lideri, "Bunu yapanlar arasında kasıtlı olanlar mutlaka vardır" dedi.
Siyaset Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -7.9327
Güneydoğu Haber