Çok Okunanlar
Siyaset
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanlığına yeniden aday gösterildi. Erdoğan 1380 oyla yeniden Genel Başkan seçildi.
CHP'de yerel seçimde mevcut belediyeleri dahi kaybetme olasılıkları konuşulmaya başlandı.
Cumhurbaşkanlığı Danışmanlığına, Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcılığına ve Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılığına ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.
Muharrem İnce'nin başını çektiği muhalifler için bugün imza toplama süresi doldu. Muhalifler, isimleri perşembe günü Genel Merkez'e teslim edeceklerini açıkladılar.
CHP'li Tüzün, kurultay için toplanan imzalar hakkında "Bize ulaşan imzalı belge sayısı 559, 69 adet de pazartesi ulaşacak. Toplam 628 imzayla yeter sayı elimizde var" açıklaması yaptı.
Adana Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından Aytaç Durak, Meral Akşener’e bir mektupla çağrıda bulundu..
Meral Akşener'in 'Aday olmayacağım' dediği İYİ Parti'nin 2. olağanüstü kurultayı 12 Ağustos günü Ankara'da yapılacak
İYİ Parti’yi olağanüstü seçimli kongreye götürme kararı veren, Meral Akşener, delegelerin kendisini genel başkan adayı gösterecek olmasına karşılık açıklama yaptı.
TBMM Başkanlık Divanı üyelikleri için yapılan seçime dair karar Resmi Gazete'de yayımlandı
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyelerini kabul etti.
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Diyarbakır milletvekilleri Remziye Tosun ve Musa Farisoğulları hakkında terörist cenazesine katıldıkları gerekçesiyle soruşturma başlatıldı.
AK Parti'de yerel seçim hazırlıkları şimdiden hızlı başladı. 8 ay kalan yerel seçimler öncesi adaylarda aranan kriterler belirlendi. ‘Bölgesinde sevilen yeni yüzler’ ile birlikte çalışkan, işini yapan, verdiği sözlerini yerine getiren ve halkla iç içe ola
Siyaset Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -7.5180
Güneydoğu Haber