Çok Okunanlar
Dünya
Güney Londra bölgesinde bulunan otobüs duraklarına YPG saflarında savaşırken öldürülen Anna Campbell isimli kadın teröristin posterleri asıldı.
ABD Başkanı Donald Trump, FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapis cezası istenen ABD vatandaşı papaz Andrew Craig Brunson\'un hakkında bir mesaj paylaştı.
Suriye ile ilgili olarak bakanlarını acil toplantıya çağıran İngiltere Başbakanı Theresa May, kimyasal silah kullanımını önlemek için ABD ve Fransa\'yla yola devam kararı aldı.
Çin\'in dev ordusu Güney Çin Denizi\'nde dev deniz tatbikatı gerçekleştirerek ABD\'ye gövde gösterisi yaptı
İran\'ın dini lideri Ali Hamaney\'in Devrim Muhafızları Ordusu\'na bağlı Kudüs Güçleri\'ndeki bir temsilcisi, \'İran\'ın İsrail\'i yok edebileceği\' konusunda uyardı.
İtalya Başbakan Paolo Gentiloni de Suriye\'ye yönelik herhangi bir saldırıya katılmayacaklarını duyurdu.
ABD ile Rusya ilişkilerinin çok gergin olduğu ve Suriye’de iki ülkenin doğrudan çatışması senaryolarının tartışıldığı bir dönemde Rusya’nın BM Daimi Temsilcisi Vasiliy Nebenzya, ABD’nin BM Daimi Temsilcisi Nikki Haley ve ekibi ile normal ilişkileri olduğu
İngiliz ve Amerikan gazeteleri, Şam rejiminin ABD\'nin vurmayacağını düşündüğü Rus üslerine jetleri ve helikopteri konuşlandırdığını yazdı.
Ticaret yollarının değişmesi Suriye kavgasında büyük bir etken. Çin\'in başlattığı ve İngiltere\'ye kadar uzanacak yeni İpek yolunun dışında kalan ABD, Ortadoğu\'daki enerji hatları üzerinde rol kapma mücadelesi veriyor. İngiltere ise Rusya ile istasyon a
Suriye\'deki gerginlik Rusya, ABD ve İngiltere\'yi savaşa hazırlarken, korkusunu İsrail halkı yaşadı. İsrail jetlerinin eğitim uçuşundan korkan İsrailliler, acil durum hatlarını kilitledi.
Çetenin İstanbul ayağında gözaltına alınan 18 kişiden 13’ü tutuklandı
İsrail Genelkurmay Başkanı Gadi Eizenkot, \"2018 yılında Lübnan Hizbullah\'ı ile büyük bir savaş başlayacak. bu savaşı da ben yöneteceğim\" dedi.
Dünya Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0224
Güneydoğu Haber