Çok Okunanlar
Dünya
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkesinin 2021 yılında sona erecek olan Stratejik Silahların Azaltılması Anlaşması'ndan (START) çekilmek için hazırlık yaptığını duyurdu.
Kuzey Kore'nin ABD Temsilcisi Kim Hyok Chol ve dört dışişleri bakanlığı yetkilisinin idam edildiği öne sürüldü.
Görev süresi ekim sonunda bitecek olan mevcut Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, 2019 Genişleme Paketi kapsamında son "Türkiye Raporu"nu açıkladı.
Kırgızistan Meclis Başkanı Dastanbek Cumabekov, Türk iş adamlarını Kırgızistan'a yatırım yapmaya davet etti.
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İran'ın Suriye'den hızlıca çıkması gerektiğini yoksa ülkesinin İran'ı Suriye'de vurmaya devam edeceğini söyledi.
Geçtiğimiz aylarda inşasının tamamlandığı ve test uçuşlarının gerçekleştiği duyurulan Rusya’nın Kırım’a yeni inşa ettiği askeri havaalanı faaliyete başladı.
21 milyon insan gıda sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor. 10 milyon insan açlık sınırında.
Geçtiğimiz günlerde Venezuela'ya uçaklarını gönderen Rusya, Maduro hükümeti ile ülkede askeri üs kurma konusunda anlaşmaya vardı.
Katar Merkez Bankası Başkanı Şeyh Abdullah Bin Suud Al Sani 2017'de bütçe açığının 13 milyar dolar olduğunu, bu yılın ilk yarısında ise bütçenin 2.6 milyar dolar fazla verdiğini açıkladı
İran, orta menzilli balistik füze testi gerçekleştirdiğini doğruladı.
Antarktika kıtası yakınlarında 7.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
ABD'de şüpheli paketlerle ilgili gözaltına alınan ve Cumhuriyetçi Parti'nin resmi üyesi olan Cesar Altieri Sayoc'un sosyal medya hesaplarında Donald Trump yanlısı mesajlarının yanı sıra liberallere karşı komplo teorileri ve nefret söylemi yer alıyor.
Dünya Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0255
Güneydoğu Haber