Çok Okunanlar
Güncel
Gazeteci İsmail Küçükkaya ve Avukat Fidel Okan\'ın “Kamu görevlisine alenen hakaret\" ve “Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurum ve organlarını aşağılama\" iddiasıyla haklarında açılan dava karara bağlandı
FETÖ üyelerinin, \"2048 fun and relaxing puzzle game\" oyunu görünümlü yeni bir kripto grafik haberleşme programı kullandığı ortaya çıktı.
Doğu Guta’daki kimyasal saldırının ardından Suriye’yi vurmayı planlayan ABD’nin savaş gemileri bölgeye gelmeden harekete geçmeyeceği belirtiliyor. Buna göre, kapsamlı bir operasyon 15 günden önce zor.
Binlerce kişiyi dolandıran CEO Mehmet Aydın\'ın bir de Enerji Bank kurduğu ortaya çıktı.
Iğdır’da göçmenler için kurulacak olan Geçici Geri Gönderme Merkezi\'nin yeri belli oldu. Merkezin kurulma faaliyetine başlandı.
Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, polislerin vatandaşın can ve mal güvenliği için 7 gün 24 saat çalıştığını söyledi.
Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Türk milleti için şehitliğin özel bir mertebe olduğunu belirterek...
Prof. Dr. Özekici, dünyadaki sulama yönetimlerinden en başarılı modelin \'katılımcı sulama sistemi\' olduğunu ifade etti.
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ katıldığı canlı yayında MİT\'in Kosova benzeri operasyonlarının devam edeceğini belirterek \"MİT, bugüne kadar 18 ülkeden 80 FETÖ\'cüyü paketleyip Türkiye\'ye getirdi.\" dedi.
Eski HSYK üyesi Teoman Gökçe, FETÖ üyeliği iddiasıyla tutuklu bulunduğu Sincan Cezaevi\'nde kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Gökçe, hayatını kaybetti.
Ceyhan Ticaret Borsası Başkanlığına Mustafa Aydar seçildi.
Adana\'da kamu bankasını dolandırarak 3 milyon lira zarara uğrattıkları ileri sürülen 1\'i bankanın eski çalışanı 8 kişi yakalandı.
Güncel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0646
Güneydoğu Haber