Çok Okunanlar
Güncel
İş adamlarının Türk ekonomisine güvendiklerini gösteren reklam filmi Ali Koç'a linç sebebi oldu.
Edirne'de iki ülke arasındaki sınırı geçtikleri için gözaltına alınan ve tutuklanan 2 Yunan askeri için yapılan 'tutukluluk değerlendirme duruşmasında' tahliye kararı çıkmadı.
Adana eski Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak yayınladığı mesajla MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yüklendi...
Seyhan Ziraat Odası Başkanı İncefikir, Çukurova Bölgesi'nde popülasyonu artan Akdeniz meyve sineğine karşı üreticileri uyardı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan,Kandil ve Sincar'a operasyon başlatıldığını açıklayarak, "Operasyonlarımızı başlattık. 20 uçağımızla 14 önemli noktayı yok ettik
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, imar barışı çerçevesinde Yapı Kayıt Belgesi ile ilgili uyarıda bulunarak, ''Vatandaşlar bu konuda dolandırıcılara veya kötü niyetli kişilere, 'yetkiliyiz' diye pankart asanlara kulak asmasın, asla inanmasın'' de
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarsus'ta Turizm Bölgesi ve 600 Yataklı Devlet Hastanesinin Temel Atma Töreni'nde bölgedeki organize sanayi bölgesinin kapsamının genişletileceğini söyleyerek, "Mevcut bölgeyi 100 hektar genişletiyoruz. 50 bin kişiye istihdam oluştu
Mehmetçik, Kandil harekâtı için büyük titizlikle hazırlanıyor. Kuzey Irak’ta 25 kilometre derinliğe inen TSK, halkla yakın temas kurarak teröristlerin gizlemeleri için köylülere bıraktığı silahları topluyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan bir öğrencinin yaz sezonunda da kendilerinden yatak ücreti alındığını söylemesi üzerine şaşırarak, yazın öğrencilerden yurt ücreti alınmaması için talimat verdi.
Türkiye'nin en uzun ismi ondaydı ta ki kızı doğana dek.
Adana’nın Kozan ilçesinde bir atık kağıt toplama ve geri dönüşüm deposunda çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
Türkiye ve ABD arasında büyük bir krize neden olan Menbiç sorunu çözüldü. Türkiye ve ABD ilişkilerini kurtarma adımı olarak görülen ve ilişkilerin sürdürülebilmesi açısından kritik öneme sahip görüşmeden 'olumlu' sonuç çıktı.
Güncel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.1143
Güneydoğu Haber