Çok Okunanlar
Kadın - Aile
Ceyhan'da 4 kız çocuğuna ve engelli kadına taciz ve cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 2 kişi tutuklandı.
Adana’da bir kadın \"kocam beni dövdü\" diyerek kucağındaki çocuğuyla birlikte polis merkezine sığındı. Darp raporu alınan kadın, eşinden şikayetçi olmadı.
Antalya\'da görevli polis memuru Ceren Ekinci, 10 ay önce silahından kaza ile çıkan kurşunun başına isabet etmesi sonucu yaralanmasına neden olan meslektaşı Taha Yasin Gül ile evlendi.
8 ay önce F.B.\'yi (13) tecavüz edip hamile bıraktığı iddiasıyla F.B.\'nin babası Emrah B. (44) tarafından öldürülen Muhammet Reşit Yıldırım\'ın (17) yapılan DNA testiyle bebeğin babası olmadığı ortaya çıktı.
Adanalı ev kadını Şadiye Bulut, 6 ay ömür biçilen ancak geçirdiği ağır ameliyatlar sonrası yüzde 90’ı metalden oluşan yemek borusuyla hayata tutunan 53 yaşındaki eşi Abdurrahman Bulut’a 8 yıldır gözü gibi bakıyor.
Adana\'da eski eşine \"Sevgililer Günü’ne barışmış olarak girelim\" dedikten sonra ret cevabını alan şahıs ...
Adana’da bir kişi karısı tarafından vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklandı.
İstanbul'da kocasından 10 yıldır şiddet gören ve son olarak 58 yerinden bıçaklanma tehdidi aldığını söyleyen kadın, iki çocuğunu alarak bin kilometre kaçıp Adana'daki ablasına sığındı
Adana'da bir kişi, kendisinden ayrılan kız arkadaşını önce yumrukladı, daha sonra da evini ateşe verdi.
Adana'da kendisini kemerle döven kocası cezaevine giren kadın, "Ben kocamı affettim, devlet de affetsin.
Adana'da birlikte yaşadığı kadını öldüren şahsın genç kadını 3 bin lira yerine bin lira getirdiği için öldürdüğü ortaya çıktı.
Adana’da sevgilisi tarafından öldürülen 4 çocuk annesi kadının boşandığı eşinden de şikayetçi olduğu ve uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıktı
Kadın - Aile Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0197
Güneydoğu Haber