Çok Okunanlar
Kadın - Aile
Adana’da bir kişi tartıştığı dini nikahlı eşini pompalı tüfekle vurarak yaraladı.
Adana'da 6 yıldır boşanamadığı eşine duruşma öncesi fırlattığı çanta silah sayılan kadın, "basit yaralama" suçundan hapis cezası alınca doğum gününde cezaevine girdi. Talihsiz kadın olan olaylar karşısında isyan etti
Prof. Dr. Gümürdülü, 'Nargile; hepatit, tüberküloz, herpes gibi çok çeşitli bulaşıcı hastalığın yayılmasına neden oluyor' dedi.
Adana'da şiddet gördüğünü ileri sürdüğü kocasından 5 yıldır boşanamadığı için dün Adana Adliyesi önünde eylem yapan kadın, "Boşanmak istiyorum" yazılı dövizle bugün de eylemini sürdürdü.
Adana'da komşusunun kızını kaçırdığı öne sürülen kişinin evi, kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı.
Güney Adana bölgesinde, Sağlık Eğitim Sosyal İletişim Merkezi (SESİM) Projesi kapsamında yaşam kalitesini arttırma, kadın ve çocuk sağlığı, kadın hakları, aile bilinci, sosyal uyum süreçleri gibi konularda eğitim alan kadınların sertifikaları törenle takd
Adana'da psikolojisi bozuk bir şahıs, kendisini aldattığı düşüncesiyle sürekli darp ettiği eşini öldürdü.
Adana'da, çeşitli turnuvalarda şampiyonlukları bulunan eski boksör Turgut Doğan (80) ile gönlünü kaptırdığı Rukiye Okutan (48), '3. EV'leniyoruz ve Kişisel Bakım Kozmetik Fuarları'nda evlendi.
Adana'da cinnet getiren bir kadın, 3 çocuğunu başlarını bıçakla keserek öldürdükten sonra intihara kalkıştı.
Çukurova Sağlıklı Hayat Merkezi'nde 'Sağlıklı Anne, Sağlıklı Bebek' sloganıyla gebelere yönelik eğitimler veriliyor.
Adana'nın Kozan ilçesinde düzenlenen operasyonda gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Gürcistan uyruklu kadının AIDS olduğu ortaya çıktı.
Adana’da yaşayan down sendromlu Selin Naz, Adana Büyükşehir Belediyesine bağlı Ali Akbulut Çocuk Akademisinde dans, İngilizce, müzik ve satranç alanında eğitim alarak diğer down sendromlu çocuklara örnek oluyor.
Kadın - Aile Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0288
Güneydoğu Haber