Çok Okunanlar
Kadın - Aile
İddiaya göre, 19 yıldır bipolar bozukluk rahatsızlığı olan ancak son 1 yıldır hastalığının şiddeti artan M.A. geçen 8 Kasım tarihinde sosyal medyadan tanıştığı kişilerle görüştükten sonra evden kaçarak Adana'ya geldi.
ADANA'da hastane bahçesinde 4 yaşındaki kızının düşmesini engellemek istediği sırada kapağı yarı açık olan 6 metrelik foseptiğe düşüp, kırılan bacak kemiklerine 4 platin takılan Nehir Cengiz (28), şikayetçi olacağını söyledi.
Sevgi Karakılçık, siparişlere yetişemiyor. 12 saat kaynatarak yaptığı pekmezin kilosunu 50 liradan satan Karakılçık, "Öğretmen 2 çocuğum var, onları andız pekmezi satarak okuttum" dedi.
ADANA'da Pandemi Acil Yoğun Bakımı'nda görevli Dr. Burak Koyutürk, koronavirüs salgını nedeniyle 40 günlük bebeği Kaya'yı uzaktan seviyor.
Adana'nın Kozan ilçesinde Fatma Mumcu, felç geçiren 30 yıllık eşine bebek gibi bakıyor.
Adana'da annesinin dostu tarafından taciz edildiğini, sosyal medyadan tanıştığı bir şahıs tarafından ise tecavüze uğradığını söyleyen 15 yaşındaki H.Ö. annesini inandıramayınca halasına sığındı.
Adana'da erkek torunu A.K.A.'ya (5) nitelikli cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan ve bir önceki duruşmada serbest kalan mimar A.A. (69), hakim karşısına çıktı.
ADANA'da Necla Çatalkafa (58), 3 yıldır baktığı kızı Nurseren Kurtuluş'un (30), şu an hırsızlık suçundan cezaevinde olan damadı V.K'nin astım ilacı diye uyuşturucu verdiği için yatalak kaldığını söyledi. Kızının süt ve mama ile beslenebildiğini belirten Ç
Adana'da eşi hayatını kaybeden, kızlarından biri evlenen, diğeri de üniversite eğitimi için şehir dışına giden Nuran Yüksel, koruyucu ailesi olduğu 3 kız kardeşle annelik duygusunu adeta yeniden tatmanın mutluluğunu yaşıyor.
ADANA'da, Volkan K., kahvaltı hazırlamadığını öne sürdüğü dini nikahlı eşi Gül G.'yi (21), dövüp, burnundan bıçakladı. Yaralanan Gül G. hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan Volkan K., tutuklandı.
Eşinin kapattığı dükkanı hamsili pilav yaparak açtı
Kozan'da daha önceden Hatay'da kadına taciz ve tehditten birçok dosyası olan bir kişi, kasiyer kadını silahla vurarak öldürdü.
Kadın - Aile Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.1387
Güneydoğu Haber