Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Ahmet Zenbilci Karaisalılılarla buluştu
11 Haziran 2018 / 23:19
Ahmet Zenbilci Karaisalılılarla buluştu
Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Ahmet Zenbilci’nin bu seferki durağı Karaisalı oldu.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim çalışmaları kapsamında gece gündüz demeden ziyaretlerine devam eden Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Ahmet Zenbilci’nin bu seferki durağı Karaisalı oldu.

Karaisalı’da esnaf ve vatandaşlarla buluşan Zenbilci 24 Haziranda neden Ak Partiye oy verilmesi gerektiği noktasında açıklamalarda bulundu. 
Seçim çalışmaları sırasında 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin geleceği açısından neden büyük bir önem taşıdığını da anlatan Zenbilci 24 Haziran’da herkese ciddi sorumluluk düştüğünü ve bu seçimlerin telafisi olmadığını kaydetti.

15 temmuz şehidi Sevda Güngör’ün Annesi Nural ve Babası Mehmet Güngör’ü de ziyaret eden Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Ahmet Zenbilci şehit ailelerinin her zaman kendilerinin bir emaneti olduğunu ve daima yanlarında olduklarını belirtti.

Ziyaretleri kapsamında Ak Parti Karaisalı Teşkilatının iftarına katılan Zenbilci burada vatandaşlarla orucunu açtı.

Gittiği her yerde kendisine gösterilen ilgiden memnun kaldığını belirten Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Ahmet Zenbilci  24 Hazirana kadar Adana’yı bir uçtan bir uca gezeceklerini belirterek ‘Ziyaretlerimiz boyunca partimize ve şahsıma yoğun ilgi gösteren tüm hemşerilerine şükranlarımı sunuyorum. Şuana kadar yaptığımız ziyaretlerde gördük ki İnşallah 24 Haziranda vatandaşımız “devam” diyor’ dedi.

Bu haber toplam 496 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Siyaset  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0076
Güneydoğu Haber